המומחיות שלנו

תכנון והתקנת מערכות VRF
ההתמחות המרכזית שלנו היא בתכנון והקמת מערכות VRF ומולטי אינוורטר, מערכות מיזוג האוויר המתקדמות בעולם, המהוות פתרון מושלם למיזוג כל חלל תוך חיסכון מירבי בחשמל, מיזוג שקט וקידמת הטכנולוגיה בתחום המיזוג. נפלאות המיזוג היא מתקינה מורשית של היצרניות המובילות בישראל בתחום מיזוג האוויר, ההתקנה מבוצעת על ידי מתקין מזגנים מוסמך מטעם החברה, בשיתוף פעולה צמוד עם מהנדסים ואדריכלים של חברות המיזוג על מנת להתאים את פתרון מיזוג האוויר לעיצוב הקיים בחלל.
תכנון והתקנת מערכות מיזוג
זה מתחיל בפגישת הכרות וייעוץ בה הצוות שלנו מתאים את פתרון המיזוג לחלל הקיים ולצורכי הלקוח, ממשיך בהתאמת פתרון גבס ופיזור האויר ביחד עם האדריכל או המעצב. מיד בתום ההתקנה הצוות מוודא כי המוצר שרכשתם עובד כיאות וכי ההתקנה תיקנית ונכונה. בנוסף, לאורך שבע שנים תזכו לתקופת אחריות מלאה על ההתקנה, הכוללת קו פתוח לשאלות, בקשות וסיוע בתחזוקה שוטפת.
תיקון ותחזוקת מזגנים
אנו עושים הכל עבור הלקוחות שלנו, ותמיד משתדלים לחסוך להם כסף באמצעות מגוון פתרונות יעילים. הניסיון הרב של נפלאות המיזוג בתחום עוזר לנו לפתור תקלות במהירות ולשביעות רצון הלקוח. יתרה מכך, הקו הפתוח שלנו עבור לקוחותינו מאפשר לנו לפתור חלק מהתקלות טלפונית וללא הגעה של טכנאי.

למידע נוסף

כתבו עלינו
גלרית פרוייקטים
המומחיות שלנו
לקוחות ממליצים
× וואטסאפ