מיצובישי VRF

נעים מאוד!
אנחנו נפלאות המיזוג ואנחנו כאן כדי להגשים לך חלום 🙏🏻

נפלאות המיזוג הינו עסק משפחתי המתמחה מעל שני
עשורים בתכנון והקמת מערכות VRF ומולטי אינוורטר. 

בראש החברה עומדים אייל ואינה ישראל.

אייל הינו קבלן מיזוג אויר מורשה מטעם משרד התמ"ת,
דבר אשר מחייב אותנו לעמוד בסטנדרטים ובתקנים מחמירים! 

מחפשים מיצובישי VRF במחיר מעולה? כיף שהגעתם אלינו!

אנחנו שומעים יותר ויותר בשנים האחרונות על מערכות מיזוג מתקדמות ביותר, כאשר חלק מהן מביאות איתן טכנולוגיות שמאפשרות לנו הנאה מהמזגן בצורה משמעותית יותר מבעבר. מערכות כמו מולטי אינוורטר, vrf, מזגן מיני מרכזי ועוד הן מערכות שקיימות היום כמעט בכל בית ובית, ואנחנו בנפלאות המיזוג מכירים בכך שכל אחת ואחת מהמערכות הללו מביאה איתה יתרונות וחסרונות שונים, כמו גם מחירים שונים, אופני התקנה שונים ועוד.

כשמדברים על מערכת ה-vrf, מדברים על אחת מהמערכות המשוכללות והאהובות ביותר היום על הציבור במדינת ישראל, ואחד הדגמים הנפוצים והמוכרים ביותר שלה הוא דגם מיצובישי vrf. אם גם אתם מתלבטים אם כן להתקין, לא להתקין, מתי להתקין ואיך להתקין את המערכת הנהדרת הזו, אנחנו כאן כדי לפתוח לכם את העיניים בצורה קצת יותר ברורה, ולהציב מולכם את היתרונות הברורים שלה.

תוכן עניינים

מיצובישי VRF
מיצובישי VRF

מיצובישי vrf – זה לא סתם נשמע יוקרתי

ו מדברים היום על מערכת vrf בכלל ועל מיצובישי vrf בפרט, אנחנו מדברים על מערכת שמציבה בפני הציבור הישראלי אלטרנטיבה מושלמת למיזוג הבית. עד לפני כמה שנים, התרגלנו לכך שכל מזגן שמוצב אצלנו בבית יכול לקרר אך ורק את החלל שבו הוא מותקן, ובהתאם הוא יכול לפעול רק בהתאם לטמפרטורה אחידה שנקבעת עבורו. בחלק מהמקרים המזגן הצליח לקרר כראוי חללים נוספים שנמצאים בסמוך לחלל שבו הוא נמצא, אולם במקרים אחרים המזגן התמקד אך ורק בחלל שבו הוא נמצא.

העניין הזה על פניו נשמע מפתה ומזמין, אבל בפועל הוא יוצר מציאות די עגומה – טמפרטורות של חום או של קור שמתמקדות אך ורק בחלל אחד, וכתוצאה מכך הנאה פחותה מפעולת המזגן. ברגע שמערכת VRF נכנסה למגרש המשחקים הזה, היא הביאה איתה בשורה משמעותית והצליחה לשנות את חוקי המשחק. מיצובישי vrf הוא הדוגמה המושלמת לכך, ומדובר כאן על דגם יוקרתי במיוחד.

מיצובישי vrf – כל היתרונות במקום אחד

אם נבחן קצת יותר לעומק את מיצובישי vrf, נגלה שמדובר כאן על מערכת ששמה במרכזה את המוצר המושלם עבור הישראלים – היכולת להפעיל מיזוג בכל החדרים, עם טמפרטורות שכל אחד קובע לעצמו באופן עצמאי. זו לא הבשורה היחידה שהמערכת הזו מביאה איתה, כמובן, אז בואו נבין מה עומד מאחוריה בצורה קצת יותר מפורטת:

1. השימוש במערכת מיזוג מדגם מיצובישי vrf מאפשר חסכון באנרגיה ובחשמל –

בחודשי הקיץ החמים, כמו גם בחודשי החורף הקרים, אנחנו רגילים לקבל חשבונות חשמל שיכולים להגיע גם לסכומים של 1,000 ש"ח, 2,000 ש"ח ויותר – בהתאם לגודל החלל. עם מערכת מיזוג מדגם מיצובישי vrf אין עוד צורך לדבר על המספרים הגבוהים האלו, פשוט כי כל הפעולה שלה מתבססת על צריכה פחותה משמעותית בחשמל ובאנרגיה. עד כמה הצריכה הזו פחותה, אתם שואלים? ובכן, מדובר כאן על כ-50% פחות מצריכת האנרגיה והחשמל הרגילה, ומדובר כאן על הבדל משמעותי שיורגש בכיס שלכם.

2. הבדל בכיס זה נחמד, אבל זה לא הכל –

השימוש במערכת מיזוג מדגם מיצובישי vrf מביא איתו, כאמור, צריכת חשמל נמוכה יותר, ומעבר לתשלום המועט יותר של חשבון החשמל, הדבר הזה מאפשר לנו לשמור על כדור הארץ שלנו נקי יותר ומזוהם פחות. מיצובישי vrf פועל על פי מנגנונים שמאפשרים לו לפלוט פחות חומרים מזהמים אל הסביבה, לצרוך פחות אנרגיה, ובהתאם להפוך את הכדור שלנו לקצת יותר ירוק ומוגן. בימים אלו של התחממות גלובלית, מזגי אוויר קיצוניים ושינויים נוספים שמעידים על הקושי של כדור הארץ – כל צריכה מופחתת היא משמעותית מאוד, ויכולה לשנות את התמונה.

3.  רעשים OUT – שקט IN –

מערכת מיצובישי vrf היא מערכת שפועלת בצורה שקטה, חלקה ועם מינימום קולות וצלילים. לאורך השנים, התרגלנו לשמוע מדחסים של מזגנים פולטים רעשים נוראיים לסביבה. הרעשים האלו מקורם בתנועה מאומצת של המדחס, והתיקון שלהם הוא כמעט ובלתי אפשרי במזגנים ישנים. לעומת המזגנים האלו, מערכת מיצובישי vrf שמה במרכזה את אחד הערכים החשובים ביותר – פעולה שקטה ונינוחה, שתתן רוגע גם לכם וגם לשכנים שלכם.

4. עלות אל מול תועלת –

על כף המאזניים, אין ספק שניתן למצוא מערכות מיזוג זולות יותר מאשר מערכת מיזוג מסוג מיצובישי vrf. לעומת זאת, במחירים הזולים האלו לא בטוח שתקבלו את אותה האיכות, וזהו המבחן האמיתי, בסופו של דבר, של מערכת מיזוג טובה. הדגם של מיצובישי vrf הוא אולי יקר יותר, וידרוש מכם השקעה של עשרות אלפי שקלים, אולם ההשקעה הזו תהיה חד פעמית, וכמות התקלות שצפויות למערכת הזו בהמשך היא מזערית עד בלתי קיימת. זאת לעומת המחירים הנמוכים, לכאורה, של מערכות מיזוג אחרות, שמביאים איתם עלויות נוספות בהמשך של תיקונים, החלפת חלקים ועוד.

5. תשכחו מבעלי מקצוע שמבקרים אצלכם כל שני וחמישי –

מערכת מיזוג מדגם מיצובישי vrf היא מערכת מיזוג מתקדמת, שמצריכה מכם מינימום של התערבות מבחינה תפעולית או תחזוקתית. מדובר כאן על מערכת חדשה, יציבה ועמידה לטווח הארוך, כך שבין אם אתם משתמשים באופן אינטנסיבי במזגן ובין אם לא, לא תצטרכו להעניק לה תשומת לב מיוחדת לאורך הזמן.

6. כל אחד ומה שנוח לו –

יתרון נוסף ובולט ביותר של מערכת מיזוג מיצובישי vrf הוא היכולת של כל אחד מהדיירים לשלוט בטמפרטורת המזגן שהוא מקבל בחלל שלו. מרגע שהמערכת מופעלת, ניתן לכוון את המזגן בסלון לטמפרטורה של 23 מעלות, לדוגמה, את הטמפרטורה בחדר של יובל ל-26 מעלות, ואילו את הטמפרטורה בחדר של ההורים ל-20 מעלות. בסופו של דבר, מתקבלת כאן תוצאה שהופכת את כולם לשבעי רצון. צרו קשר לפרטים נוספים.

מערכת מיזוג מיצובישי vrf עם נפלאות המיזוג

כל היתרונות הגדולים האלו הם אמנם נראים כבלתי תלויים בשום גורם אחר, אבל האמת היא שאם לא תבצעו בחירה שקולה בחברה שתתכנן ותתקין לכם את המערכת הזו – אתם עלולים לא להנות מהם כפי שהם אמורים להיות. אנחנו בנפלאות המיזוג מציעים לכם שירות תכנון והתקנה של מערכת מיזוג מיצובישי vrf מא' ועד ת', ככה שתוכלו להנות מהמערכת בדיוק כמו שמגיע לכם. אז מה אנחנו מציעים לכם?

שבע שנות אחריות על ההתקנה

אנחנו מאמינים שאם משהו בהתקנה שלנו נפגם מסיבה כזו או אחרת, אין שום סיבה שתשלמו כספים נוספים על התיקון שלה. במשך שבע שנים מרגע ההתקנה תוכלו להזמין אותנו בכל עת, במידה ותתקלו בתקלות בהתקנת המערכת.

אנחנו מתאימים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים, לא פחות ולא יותר

כל אחד ואחת מכם מגיעים עם צורך ברור למערכת מיזוג, בין אם במשרד, בית קפה, מסעדה או בית פרטי. אנחנו נדאג להתאים לכם מערכת מיזוג שתתאים לכם, הן מבחינת גודל והן מבחינת הצרכים שלכם.

אנחנו מעניקים לכם את השירות שהיינו רוצים לקבל בעצמנו 

בזמן שאנחנו מעניקים שירות ללקוח, בין הוא לקוח חדש ובין אם הוא לקוח חוזר, אנחנו מעניקים לו את כל היחס האישי שהוא זקוק לו, הן בשלב שיקוף הליך התכנון וההתקנה והן בשלבים שלאחר מכן. איתנו אתם יכולים להיות רגועים שאתם מקבלים את המוצרים הטובים ביותר, יחד עם השירות הטוב ביותר.

צרו איתנו קשר – אנחנו בדרך!

יש מוצרים שאתם פשוט לא צריכים, ואנחנו לא מחפשים למכור לכם אותם – עולם המיזוג מביא איתו לא מעט מוצרים נלווים, שחלק מחברות המיזוג ינסו "לדחוף" לכם אותם. אנחנו מסתכלים על כל לקוח בצורה אינדיווידואלית, על מנת שנוכל להתאים לו באופן אישי את השירות שלו הוא זקוק. אם אנחנו מזהים שלקוח מסוים לא זקוק לשירות או מוצר מסוים שקיים אצלנו – אנחנו פשוט לא מציעים לו אותו. אין לנו שום אינטרס "להרוויח" על הלקוחות שלנו יותר ממה שמגיע לנו, כך שעל נושא האמינות שלנו אתם יכולים לסמן וי גדול מבחינתכם.

זמינים בטלפון 054-5308341 וגם בוואטסאפ

× וואטסאפ