מזגן VRF - מתקשרים וחוסכים עוגמת נפש ב-2024

נעים מאוד!
אנחנו נפלאות המיזוג ואנחנו כאן כדי להגשים לך חלום 🙏🏻

נפלאות המיזוג הינו עסק משפחתי המתמחה מעל שני
עשורים בתכנון והקמת מערכות VRF ומולטי אינוורטר. 

בראש החברה עומדים אייל ואינה ישראל.

אייל הינו קבלן מיזוג אויר מורשה מטעם משרד התמ"ת,
דבר אשר מחייב אותנו לעמוד בסטנדרטים ובתקנים מחמירים! 

תוכן עניינים

מזגן VRF

מזגן  VRF הנה כל מה שאתם צריכים לדעת:

ברוכים הבאים! אם הגעתם אלינו, כנראה שאתם מחפשים אחר מזגן חדש. בין אם אתם יודעים לקראת מה אתם הולכים ובין אם לא, חשוב שתדעו שהיום אתם כבר לא צריכים להתפשר על מערכות מיזוג ישנות שאין בהן שום תועלת במאה ה-21, אלא אתם יכולים לפנק את עצמכם במערכות מיזוג מקדמות שיעשו לכם אך ורק שקט – גם באוזן אבל גם בנפש. מזגן VRF הוא אחד המזגנים היותר איכותיים, מקצועיים וארוכי טווח שתוכלו למצוא היום, וגם אנחנו בנפלאות המיזוג מציעים לכם תכנון והתקנה שלו בצורה שתעשה לכם רק נחת. אנחנו שמחים להזמין אתכם לצאת איתנו למסע הגילוי של כל היתרונות שקיימים במזגן VRF.

מזגן VRF – מאיפה הוא פרץ לחיינו ככה פתאום?

מים אנחנו חושבים שדברים קורים מהרגע להרגע, בעוד שבפועל , מאחורי הקלעים, לוקח להם לא מעט זמן להתגבש ולהתפתח. בכל הנוגע לפיתוחים טכנולוגיים שונים, בין אם בעולם התקשורת, עולם המיזוג או עולמות אחרים, מדובר על תהליכים ארוכים במיוחד, שכוללים בדיקות מקדימות, ניסוי וטעיה, שכלולים ועוד. מזגן VRF הוא בהחלט אחד מהפיתוחים האלו, שדרך ארוכה עברה עד שהוא התגבש לכדי מה שהוא היום. לכן, הוא לא רק פתאום הפציע בחיינו ושינה אותם מן הקצה אל הקצה, אלא הוא יצא לשוק אך ורק כשהגרסה המושלמת שלו היתה מוכנה. ותאמינו לנו, שלמות זו מילה שרק ממעיטה ממה שמזגן VRF מציע לנו. אז לפני שנראה מה הוא יכול לעשות, בואו נעיף מבט על מסע הפיתוח שלו:

האבולוציה של מזגן VRF: מהרעיון למציאות

מזגני VRF (זרימת קירור משתנה) הם אחת ממערכות ה-HVAC המתקדמות והחסכוניות ביותר הקיימות כיום. טכנולוגיית VRF היא מושג חדש יחסית שכבש את תעשיית מיזוג אוויר בסערה. פיתוח מזגני VRF היה תהליך ארוך ומורכב, עם אתגרים רבים לאורך הדרך.

מזגני ה-VRF הראשונים לא היו יעילים במיוחד, והם היו יקרים להתקנה ולתחזוקה. עם זאת, עם הזמן, הטכנולוגיה השתפרה, ומזגני VRF הפכו פופולריים יותר ביפן ובחלקים אחרים באסיה. בשנות ה-90, מזגני VRF הוצגו לאירופה, שם צברו במהירות פופולריות בשל היעילות האנרגטית והגמישות שלהם. ​כיום משתמשים במזגני VRF במגוון רחב של יישומים, מבנייני מגורים קטנים ועד מתחמים מסחריים גדולים. הם פופולריים במיוחד בבתי מלון, בתי חולים ומתקנים אחרים שבהם חיונית בקרת טמפרטורה מדויקת. מזגני VRF משמשים גם בבנייני מגורים, שם הם יכולים לספק גם חימום וקירור, כמו גם חיסכון באנרגיה. הפיתוח של מזגני VRF הונע על ידי מספר גורמים, כולל הצורך ביעילות אנרגטית, הרצון לגמישות רבה יותר במערכות HVAC והדרישה לסביבות פנימיות נוחות יותר.

ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתפתח, אנו יכולים לצפות לראות עוד יותר התקדמות במערכות מיזוג אוויר VRF, כולל יעילות משופרת, אמינות רבה יותר ובקרה מתקדמת יותר.

יתרונות של מזגן VRF – תתכוננו למציאות חדשה שלא דמיינתם שיכולה להיות לכם

כל מי שחי במדינת ישראל, יודע עד כמה החשיבות של מזגן טוב שעובד בלי שום בעיות היא גדולה. כשהטכנולוגיה עוד לא היתה מפותחת כפי שהיא היום, פתרונות המיזוג שעמדו בפנינו היו פתרונות שלא באמת יכלו להוכיח את עצמם כמו שציפינו מהם, ואנחנו נותרנו עם מזגן שפעם עובד טוב ופעם לא, פעם מקרר ופעם לא מצליח, ופעם אחת עובד לעומת פעמים שהוא פשוט שבק חיים.

מזגן VRF בא לשים סוף להרגשה שאנחנו לא יכולים לסמוך על המזגן שלנו, להתחיל להנות ממנו בדיוק כמו שמגיע לנו. אז איך הוא יכול לאפשר לעצמו לעמוד בתור מזגן איכותי ומקצועי כל כך? צרו קשר לפרטים נוספים!

1. מזגן VRF שם במרכזו יתרון ברור – לצרוך כמה שפחות חשמל בכל שימוש

ככל שהשנים חולפות, כולנו הופכים ליותר ויותר מודעים לאיכות הסביבה ולמצבו ההולך ומתדרדר של כדור הארץ. אנחנו יודעים היום שגם הים, גם היבשה וגם האוויר שלנו סובלים ממגוון זיהומים נוראיים, שהולכים והורסים לאט לאט את הכדור, ומשמידים בו כל חלקה טובה. הסממנים לכך, בין היתר, הם ההתחממות הגלובלית, שמאיימת עלינו במגוון דרכים שונות.

התוצאה של ההתחממות הזו היא שימוש אינטנסיבי יותר במזגנים, ובהתאם – פליטה גדולה יותר של מזהמים לאוויר. מזגן VRF ממש לא לוקח חלק בזיהומים הגדולים האלו, אלא להיפך – הצריכה שלו מותאמת היום ל-50% פחות מהצריכה הרגילה. מדובר כאן על שמירה משמעותית יותר על כדור הארץ, שיש לה כמובן אפקט נוסף וברור – תשלום חשבונות החשמל שלנו.

2. צריכה מופחתת – תשלומים מופחתים 

הנוסחה היא פשוטה, ככל שאנחנו צורכים פחות חשמל, כך החשבונות שאותם אנחנו צריכים לשלם הם נמוכים יותר. היות ומזגן VRF מאפשר לנו צריכה מופחתת שכזו, בהתאם סכומי חשבונות החשמל נחתכים בכ-50%. בצורה הזו אתם יכולים להפסיק לחשוש מרגע פתיחת החשבון שמבשר על אלפי שקלים, אלא לפתוח אותו בנחת ולשלם סכומים נמוכים יותר בצורה משמעותית.

עם מערכת VRF מי שמתלונן שקר לו עם מזגן שמכוון על 22 מעלות, יכול בהחלט לשנות את הטמפרטורה בחדר שבו הוא נמצא, ולהעלות מעט את המעלות כך שיהיה לו הכי נעים בעולם.

3. שה, שה, שה – שקט, בבקשה! 

מזגן VRF מתבסס על מנגנונים שמאפשרים לו לבצע פעולה שקטה ביותר. מזגנים ישנים ידועים בשל הצלילים הצורמים שבוקעים מהם בזמן הפעילות שלהם, והדבר עלול להפריע למנוחת הדיירים והשכנים גם בשעות הבוקר אך גם, ואולי בעיקר, בשעות הלילה המאוחרות. מזגן VRF, לעומת זאת, פשוט אינו מורגש בפעילותו, ואינו מפריע לאף אחד.

4. אז תגידו, באיזו טמפרטורה תבחרו?

מזגן VRF מתנער מאופן הפעולה שהתרגלנו אליו במשך השנים. אנחנו רגילים לכך שהפעלת המזגן כרוכה בקביעת טמפרטורה שתחמם או תקרר את החלל בצורה ברורה, אולם מה קורה כאשר מדובר על מזגן שמקרר או מחמם כמה חללים במקביל?

במקרים כאלו, אנחנו עלולים להיתקל באנשים שקצת פחות מרוצים מהטמפרטורה שנקבעה, וסובלים מחום או מקר איומים. מזגן VRF אינו פועל בצורה הזו, להיפך – הוא מאפשר לכל אחד מהנמצאים בחלל לקבוע את הטמפרטורה שתצא מהמזגן בחדר שלו. כן, תתחילו להיפרד לשלום מהסווטשירטים שהתרגלתם ללבוש כשהמזגן דולק – עם מזגן VRF אתם יכולים להעלות את הטמפרטורות בחדר שלכם, מבלי להשפיע על פעילות המזגן בחדרים האחרים.

5. "אני צריכה טכנאי דחוף!" 

משפטים כאלו הם משפטים שהופכים לכמעט לא רלוונטים עם מזגן VRF. המזגן המשוכלל הזה מתבסס כולו על מערכת שמאפשרת לו להגן על עצמו באופן רצוף, מבלי שתצטרכו להתמודד עם בעיות תחזוקה שונות. אם התרגלתם עד היום לנזילות, מחסור בגז או ריחות מוזרים שיוצאים מן המזגן – עם מזגן VRF אתם מזמנים לעצמכם חוויה שונה לחלוטין.

 

החשיבות של תכנון מקצועי והתקנה של מזגן VRF

מזגני VRF הם מערכת מתקדמת וחסכונית באנרגיה הדורשת תכנון והתקנה מקצועיים כדי להבטיח ביצועים מיטביים. התקנת מזגן VRF היא תהליך מורכב הכולל מספר גורמים, לרבות גודל המבנה, מספר האזורים וסוג הציוד בו נעשה שימוש. תכנון מקצועי חיוני בכל הנוגע להתקנת מזגן VRF. קבלן מוסמך יעריך את פריסת הבניין ויתכנן מערכת המותאמת לצרכים הספציפיים של הבניין. הם ייקחו בחשבון גורמים כמו מספר הדיירים, גודל החדרים וכיוון המבנה כדי לקבוע את המערכת היעילה ביותר לחלל. התקנה נכונה היא גם חיונית לביצועים אופטימליים של מזגן VRF. התקנה מקצועית תבטיח שהמערכת מותקנת בצורה נכונה ושכל הרכיבים פועלים יחד ביעילות. זה כולל את התקנת היחידה החיצונית, צנרת הקירור והיחידות הפנימיות. התקנה מקצועית תבטיח גם שהמערכת טוענת כראוי בקרור ושכל חיבורי החשמל מאובטחים.תכנון והתקנה של מזגן VRF – לא עושים את זה עם כל אחד

אנחנו בנפלאות המיזוג מאמינים שכדי לקבל תוצאת מיזוג מושלמת, צריך להתחיל קודם כל בבחירת החברה המתאימה לביצוע תכנון והתקנה. אם אתם מתלבטים איך לבחור ובמי לבחור, חשוב לנו שתדעו איזה סוג של שירות אנחנו מציעים ללקוחות שלנו, כדי שתוכלו להנות ממנו גם בעצמכם:

אמינות ומקצועיות

אנחנו מקפידים על עבודה מקצועית ויסודית, ולא מנסים לסיים מהר את יום העבודה ולהתקפל – לא מעט אנשי מקצוע היום פועלים לפי מנטרה אחת ברורה – לסיים צ'יק צ'ק את העבודה וללכת. הגישה הזו מובילה ללא מעט בעיות, שכן עבודה לא יסודית עלולה לדלג על שלבים קריטיים וחשובים, ולהותיר את הלקוחות עם "חצי עבודה". אנחנו בנפלאות המיזוג מקדישים את הזמן והאנרגיה שלנו לתכנון כל פרויקט בצורה סבלנית ויסודית, ומבצעים התקנה של מערכות מיזוג מתוך רצון להשאיר ללקוחות שלנו את התוצאה הטובה ביותר. זה מגיע להם, זה מגיע לכם.

אחריות

אנחנו מאמינים שאם הזמנתם מאיתנו שירות, מגיע לכם לקבל עליו גם אחריות. ההתקנה שלנו מלווה ב-7 שנות אחריות, מה שמאפשר לכם להישאר בראש שקט בנוגע לשאלה "מה יהיה אם יקרה משהו?". במידה ומתרחשת תקלה שמקורה בהתקנה שלנו, אנחנו נגיע אליכם ונטפל בה ללא כל עלות נוספת. זו המחויבות שלנו, ואנחנו עושים אותה באהבה.

שירותיות

אנחנו מגיעים עם מטרה אחת – לקלוע בול לצרכים שלכם: לא מעט בעלי מקצוע מנסים "לדחוף" עוד ועוד מוצרים ללקוחות שלהם, על אף שהלקוחות ממש לא זקוקים להם. אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל בדיוק את השירות ואת המוצרים שלהם אתם זקוקים, ולכן אין לנו שום אינטרס לנפח לכם את החשבון ולמכור לכם דברים שלא ישמשו אתכם.

צרו איתנו קשר – אנחנו בדרך!

יש מוצרים שאתם פשוט לא צריכים, ואנחנו לא מחפשים למכור לכם אותם – עולם המיזוג מביא איתו לא מעט מוצרים נלווים, שחלק מחברות המיזוג ינסו "לדחוף" לכם אותם. אנחנו מסתכלים על כל לקוח בצורה אינדיווידואלית, על מנת שנוכל להתאים לו באופן אישי את השירות שלו הוא זקוק. אם אנחנו מזהים שלקוח מסוים לא זקוק לשירות או מוצר מסוים שקיים אצלנו – אנחנו פשוט לא מציעים לו אותו. אין לנו שום אינטרס "להרוויח" על הלקוחות שלנו יותר ממה שמגיע לנו, כך שעל נושא האמינות שלנו אתם יכולים לסמן וי גדול מבחינתכם.

זמינים בטלפון 054-5308341 וגם בוואטסאפ

× וואטסאפ