מה ההבדל בין מולטי אינוורטר ל vrf

נעים מאוד!
אנחנו נפלאות המיזוג ואנחנו כאן כדי להגשים לך חלום 🙏🏻

נפלאות המיזוג הינו עסק משפחתי המתמחה מעל שני
עשורים בתכנון והקמת מערכות VRF ומולטי אינוורטר. 

בראש החברה עומדים אייל ואינה ישראל.

אייל הינו קבלן מיזוג אויר מורשה מטעם משרד התמ"ת,
דבר אשר מחייב אותנו לעמוד בסטנדרטים ובתקנים מחמירים! 

תוכן עניינים

מה ההבדל בין מולטי אינוורטר ל vrf
מה ההבדל בין מולטי אינוורטר ל vrf

אז מה ההבדל בין מולטי אינוורטר ל-vrf? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת:

ככל שעוברות השנים, אנחנו נהנים מיותר תחומים שמציעים לנו מוצרים חדשניים, מתקדמים ובעלי יכולות סופר גבוהות ומגוונות. אם התחומים שעוברים שינויים טכנולוגיים חשובים ועליהם אנחנו רגילים לשמוע עם תחומים כמו מחשבים, טלפונים ניידים, טלוויזיות ועוד, הרי שגם מחוץ לעולם התקשורת קיימים תחומים שעוברים שינויים חשובים ורלוונטים מאוד לכל אחד ואחת מאיתנו. תחום המיזוג הוא אחד מהתחומים האלו, ובשנים האחרונות הוא מציב בפנינו שתי אפשרויות למערכות מיזוג מתקדמות ומהממות – מולטי אינוורטר ו-vrf. שתי המערכות האלו מביאות איתן לא מעט מאפיינים דומים, אך יש ביניהם גם הבדל שחשוב לעמוד עליו. אנחנו בנפלאות המיזוג רוצים שיהיה לכם את כל המידע החשוב רגע לפני שאתם מקבלים החלטה, אז הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על השאלה – מה ההבדל בין מולטי אינוורטר ל-vrf?

מולטי אינוורטר VS מערכת vrf – מי תנצח בקרב הגדול?

אז לא, אין צורך להפוך את שתי מערכות המיזוג הללו ליריבות, משום ששתיהן עומדות היום בתור פתרון מושלם לציבור הישראלי. מדינה כל כך חמה כמו מדינת ישראל לא יכולה להסתפק בשום פנים ואופן במערכות מיזוג אוויר ישנות, שמתקלקלות לפחות אחת לחודש, מרעישות בזמן ההפעלה, וגם לא מספקות לנו שירות כל כך טוב כדי שנשלם על מעטפת הטיפולים בהן אלפי שקלים מדי שנה. מערכות מולטי אינוורטר וvrf באות במטרה לחסוך לנו גם את הכסף שנלווה לכל טיפול שכזה, וגם לעשות לנו קצת יותר שקט נפשי בכל הנוגע למזגן שלנו. למעשה, אנחנו יכולים לקבל כאן מזגן שפשוט עובד, בלי טריקים ובלי בלאגן – פשוט לוחצים על הכפתור ונהנים מטמפרטורה נעימה של מזגן.

נקודות הדמיון בין מערכת מולטי אינוורטר ל-vrf

נתחיל מלדבר על היתרונות הגדולים שכל אחת מהמערכות מביאה איתה, שכן מדובר על יתרונות חופפים שתוכלו למצוא בכל מערכת בנפרד:

1. חיסכון משמעותי בחשמל 

מערכות המיזוג המדוברות שלנו כבר לא פועלות על פי מנגנוני הפעלה ישנים, שגורמים להן לצרוך כמות חשמל מטורפת. להיפך, כל אחת מהמערכות הללו – מערכת מולטי אינוורטר ומערכת VRF, פועלת על פי מנגנונים חכמים ומתקדמים, שמאפשרים להן לצרוך חשמל בכמות פחותה בכ-50% מצריכת החשמל הרגילה. היתרון הזה מתפצל לשני חלקים עיקריים, ששניהם בסופו של דבר באים לעשות לנו טוב:

א. חסכון בתשלומי חשבונות החשמל – היות וקיימות עונות שבהן אנחנו משתמשים במזגן כמעט באופן רציף לאורך רוב שעות היממה, התרגלנו לאורך השנים לקבל חשבונות חשמל שלא יורדים מכמה מאות שקלים במקרה הטוב, ולפעמים אפילו כמה אלפי שקלים במקרה הקצת פחות טוב. עם צריכות החשמל הנמוכות של מערכת מולטי אינוורטר ומערכת VRF אתם יכולים להתחיל להיפרד לשלום מחשבונות החשמל הגבוהים האלו, ובהתאם לצריכה המופחתת בכ-50%, לשלם את הסכומים הנמוכים והחדשים שתקבלו בחשבון החשמל.

ב. שמירה על כדור הארץ – כדור הארץ שלנו סובל, במיוחד בשנים האחרונות, מהמון זיהומים שאנחנו, בידיים שלנו, גורמים לו. הים סובל מזיהומים, היבשה, האוויר – הכל. על ידי צריכת חשמל מופחתת אנחנו דואגים לכך שכדור הארץ שלנו יהיה קצת יותר נקי וטהור, ומאפשרים לעצמנו עוד שנים ארוכות של חיים בריאים ונעימים כאן.

2. תקלות? לא שמענו על זה 

גם מערכת מולטי אינוורטר וגם מערכת VRF מתפארות במנגנוני הפעלה ותחזוקה עצמיים, ככה שכמות התקלות והנזקים מצטמצמת כאן לאפס. אם התרגלתם עד היום להזמין טכנאי על תקלות קטנות או גדולות כאחד – רעשים מהמדחס, נזילות ועוד, הרי שכאן המערכות הן מספיק חכמות כדי לתחזק את עצמן בצורה טובה, מבלי להיות תלויות בכמות השימוש שאתם עושים בהן, בגיל שלהן, במזג האוויר המשתנה ועוד. צרו קשר לפרטים נוספים.

יתרונות ייחודיים למערכת מולטי אינוורטר

מערכת מולטי אינוורטר היא מערכת חכמה שמביאה איתה יתרון אחד בולט – בלי מזגן שפעם אחת דולק ופעם אחת נח, אלא מזגן שעובד בצורה רציפה לאורך כל הזמן, ומתאים את הפעולה שלו לטמפרטורת החדר. מבולבלים? חכו – אנחנו מיד מסבירים.

המזגנים של פעם היו עובדים וכבים לפי טמפרטורת החדר. אם כיוונו את המזגן ל-25 מעלות, והוא הביא את החדר לטמפרטורה הזו – הוא הפסיק לעבוד ונכנס למצב מנוחה עד שטמפרטורת החדר ירדה או עלתה מהטמפרטורה המבוקשת, אז הוא היה מפעיל את עצמו מחדש. מזגנים שמתבססים על מערכת מולטי אינוורטר לא מפסיקים לעולם את עבודתם, כדי שהלקוחות לא יצטרכו לשבת עם מזגן אבל להרגיש איך המעלות משתנות להם בהתאם לפעולתו. ואל דאגה – זה שהם לא מפסיקים לעבוד לעולם לא אומר שהם צורכים יותר, להיפך – הם ממננים את הפעולה שלהם בהתאם, וצורכים בחשמל לאורך כל הפעילות שלהם.

יתרונות יחודיים למערכת VRF

מערכת VRF היא מערכת שגם היא מביאה איתה יתרון מובהק ובולט – היא מאפשרת לכם להנות מכיוונון טמפרטורות עצמאי וייחודי לכל אחד מהחדרים שנמצאים בחלל. אנחנו רק יכולים לשער שיצא לכם בעבר להדליק את המזגן על 22 מעלות, ולשמוע תלונות כמו "קר לי, תסגרו את זה!" מאחד החדרים הסמוכים. מדובר על סיטואציה הגיונית למדי, שכן חום הגוף של כל אחד ואחת מאיתנו הוא שונה, ולכן אנחנו יכולים להנות מטמפרטורת המזגן, אך מצד שני גם לסבול ממנה.

עם מערכת VRF מי שמתלונן שקר לו עם מזגן שמכוון על 22 מעלות, יכול בהחלט לשנות את הטמפרטורה בחדר שבו הוא נמצא, ולהעלות מעט את המעלות כך שיהיה לו הכי נעים בעולם.

אז מה בכל אופן ההבדל בין מולטי אינוורטר ל-vrf?

מעבר לשתי הנקודות הללו, קיים הבדל נוסף בין מערכת מולטי אינוורטר לvrf , והוא עוסק בנושא המחיר. כל אחת מהמערכות הללו מביאה איתה מחיר שונה, שנקבע בהתאם לגודל החלל שבו צריך להתקין את מערכת המיזוג, הטכנולוגיה הנבחרת ועוד. מערכת VRF נחשבת למערכת יקרה יותר, אולם המחיר של שתי המערכות בהחלט מצדיק את התמורה. בסופו של דבר, אתם מעדיפים להשקיע קצת יותר כסף ולקבל מערכת חדישה ואמינה, לעומת להשקיע מעט כסף אבל להזמין את הטכנאי באופן תדיר, נכון?

נפלאות המיזוג – אצלנו תוכלו למצוא מערכת מולטי אינוורטר וגם מערכת VRF

ההבדל בין מולטי אינוורטר ל  VRF

שתי מערכות המיזוג הבולטות ביותר השנה הן מערכת מיזוג מולטי אינוורטר ומערכת מיזוג vrf. רבות נאמר על כל אחת מהמערכות האלו בנפרד ועל שתיהן גם יחד, אבל בסופו של דבר אנשים רבים לא מבינים מהו ההבדל בין שתיהן. היות ומדובר על שתי מערכות שהן אכן מאוד דומות, אבל עדיין קיים ביניהן שוני מסוים, כדאי שנבין היום אחת ולתמיד מה ההבדל בין מולטי אינוורטר ל-vrf.

נקודות הדמיון בין מולטי אינוורטר ל vrf

נתחיל מלדבר דווקא על הדברים הדומים בין שתי מערכות המיזוג הנפלאות האלו. כאשר מסתכלים על נקודות הדמיון, ניתן להסיק אותן מתוך דבר אחד ברור – מדובר כאן על שתי מערכות שמבוססות על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של המאה ה-21. היות ומשנה לשנה נוצרות עוד ועוד פריצות דרך חדשות בעולם המיזוג, שתי המערכות האלו הן אלו שנהנות מפריצות הדרך הללו, ומעמידות היום פתרון מיזוג לא פחות ממושלם עבור האנשים המשתמשים בהן.

נקודת הדמיון הראשונה בין מולטי אינוורטר ל-vrf קשורה בצריכת החשמל הנמוכה שלהן. שתי המערכות האלו חוסכות בחשמל בצורה דרמטית, כך שגם במידה והמזגן פועל במשך שעות ארוכות לאורך היום, הדבר לא יתבטא בחשבון חשמל עצום ומפתיע. לא רק זה, צריכת החשמל הנמוכה שומרת גם על איכות הסביבה, וגורמת לכדור הארץ להתמודד עם הרבה פחות חומרים מזהמים.

כל אחד ומה שטוב לו

נקודת דמיון נוספת בין מולטי אינוורטר ל-vrf קשורה בכוונון מעלות המזגן – פעולה שיכולה להיעשות בכל חלל בנפרד. אם עד עכשיו התרגלתם שכל הבית עומד על טמפרטורת מיזוג אחידה, הרי שעם שתי המערכות האלו אתם יכולים להנות מחלל מסוים שעומד על 20 מעלות, ועל חלל אחר שעומד על 25 מעלות.

אז מה ההבדל בין מולטי אינוורטר לVRF

אחרי נקודות הדמיון האלו, שכמותן קיימות עוד רבות, הגיע הזמן לדבר על ההבדל בין שתי המערכות. אם כן, ניתן להבחין בכך שמדובר כאן בעיקר על הבדל שקשור במערכת עצמה, מבחינה פיזית. אם מערכת vrf יכולה לקרר חללים גדולים מאוד, כמו בנייני משרדים למשל, אזי מערכת מולטי אינוורטר מתאימה לחללים קטנים יותר. פנו אלינו ונוכל לייעץ לכם על המערכת המתאימה לכם.

אנחנו בנפלאות המיזוג מציעים לכם מגוון מערכות מיזוג בדגמים שונים, ככה שכל בחירה שתעשו תהיה המדויקת ביותר עבורכם. בחרו בנו ותוכלו להנות מהיתרונות הבאים:

מקצועיות

אנחנו בנפלאות המיזוג מעסיקים אך ורק אנשי מקצוע מוסמכים, שצברו את הניסיון הדרוש להם על מנת לספק שירות לא פחות ממושלם ללקוחות שלנו. אנחנו מקפידים על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ומעניקים לכל אחד מהלקוחות שלנו את היחס האישי שלו הוא זקוק.

ערכיות

אנחנו בנפלאות המיזוג מאמינים שכל לקוח יודע בדיוק למה הוא זקוק, ומגיע מוכן מראש לעבודה שתהלום את הצרכים שלו. להבדיל מחברות אחרות, שעלולות לנסות למכור מוצרים משלימים נוספים למערכת מיזוג האוויר, על אף שללקוח אין בהם שום צורך – אנחנו מאמינים שאתם מגיעים אלינו מספיק מוכנים כדי לדעת בדיוק מה אתם צריכים. בהתאם, אנחנו נבצע תכנון מיזוג אוויר שעונה על הציפיות שלכם, ונתאים לכם מערכת מדויקת, בלי משחקים מיותרים.

מחיר הוגן

המטרה שלנו היא להעניק לכם שירותי מיזוג לא פחות ממצוינים, אבל אין לנו כוונה לקרוע לכם את הכיס בשביל שתוכלו לקבל אותם. אנחנו מקפידים על מחירים הוגנים גם עבור המוצרים שלנו וגם עבור השירות שלנו, ומקפידים לתת לכם בעבורם תמורה מעולה.

אחריות

מכירים את אנשי המקצוע שבאים, עושים את העבודה שלהם ונעלמים? אז אנחנו מאמינים שללקוחות שלנו מגיע לקבל יחס הרבה יותר טוב מזה. אנחנו מגיעים להתקנת מערכת מיזוג אוויר אצלכם אחרי תכנון מוקפד ומדויק, ומתקינים את המערכת. משהו לא עובד אחרי שיצאנו מהחלל שלכם? נתקלים בבעיות אחרי שנה, שנתיים או שבע? אין בעיה – אנחנו כאן בשבילכם עם 7 שנות אחריות, ומאפשרים לכם לפנות אלינו בכל שלב.

יסודיות

אנחנו בנפלאות המיזוג מאמינים בערכים של יסודיות ומקצועיות, וממש לא עומדים עם הסטופר בזמן העבודה שלנו. אנחנו עובדים מכל הלב, אוהבים את מה שאנחנו עושים, ומביאים לידי ביטוי את הערכים האלו בזמן העבודה. אנחנו לא מנסים לעבוד מהר ולצאת, להיפך – אנחנו מגיעים כדי לעשות עבודה נקיה ויסודית, משקפים לכם את כל ההליך, ומשאירים אתכם עם מערכת מיזוג מצוינת שתלווה אתכם במשך שנים.

ציוד מתקדם

עולם המיזוג עובר טרנספורמציה משמעותית בשנים האחרונות, והוא מציע היום מגוון אפשרויות שלא היו קיימות בעבר. אנחנו מחזיקים בכלל המוצרים, המערכות והמזגנים המתקדמים ביותר, ככה שאתם לא צריכים עוד להסתפק בפתרונות ישנים שאין להם כבר מקום בשוק של היום. אצלנו תוכלו למצוא מערכות מיזוג שמאפשרות צריכה חסכונית בחשמל, שליטה אינדיווידואלית בטמפרטורת המיזוג בכל חדר, מערכת הפעלה שקטה ונהדרת, ובקיצור – כל מה שאתם מאחלים לעצמכם במזגן החדש.

צרו איתנו קשר – אנחנו בדרך!

יש מוצרים שאתם פשוט לא צריכים, ואנחנו לא מחפשים למכור לכם אותם – עולם המיזוג מביא איתו לא מעט מוצרים נלווים, שחלק מחברות המיזוג ינסו "לדחוף" לכם אותם. אנחנו מסתכלים על כל לקוח בצורה אינדיווידואלית, על מנת שנוכל להתאים לו באופן אישי את השירות שלו הוא זקוק. אם אנחנו מזהים שלקוח מסוים לא זקוק לשירות או מוצר מסוים שקיים אצלנו – אנחנו פשוט לא מציעים לו אותו. אין לנו שום אינטרס "להרוויח" על הלקוחות שלנו יותר ממה שמגיע לנו, כך שעל נושא האמינות שלנו אתם יכולים לסמן וי גדול מבחינתכם.

זמינים בטלפון 054-5308341 וגם בוואטסאפ

× וואטסאפ