חברת מיזוג אוויר

5 טיפים לבחירה נכונה ב-2024

נעים מאוד!
אנחנו נפלאות המיזוג ואנחנו כאן כדי להגשים לך חלום 🙏🏻

נפלאות המיזוג הינו עסק משפחתי המתמחה מעל שני
עשורים בתכנון והקמת מערכות VRF ומולטי אינוורטר. 

בראש החברה עומדים אייל ואינה ישראל.

אייל הינו קבלן מיזוג אויר מורשה מטעם משרד התמ"ת,
דבר אשר מחייב אותנו לעמוד בסטנדרטים ובתקנים מחמירים! 

תוכן עניינים

חברת מיזוג אוויר
חברת מיזוג אוויר

חברת מיזוג אוויר – כמה קריטריונים בסיסיים לבחירה

ברגע שאתם באים לבחור בחברת מיזוג אוויר, אתם בעצם עומדים בפני בחירה סופר משמעותית. החברה שתבחרו בעצם מחזיקה בידיים שלה את האופן שבו תוכלו להנות, או לא להנות, ממערכת המיזוג שלכם, ולמעשה כל האחריות מוטלת עליה. אז לפני שאנחנו מגלגלים את האחריות אל החברה, חשוב להבין שהאחריות הזו מתחילה קודם כל מכם. אז איך תוכלו להיות אחראיים מספיק בבחירה בחברת מיזוג אויר? הנה כמה טיפים:

חברת מיזוג אוויר

תחליף להמלצות – אם תחפשו חברת מיזוג אויר, תגלו עשרות תוצאות שונות שיעלו בפניכם. אז איך בוחרים? ובכן, הקריטריון הראשון לבחירה הוא המלצות. אין ספק שהדבר שהכי עוזר לנו בחיים הוא לשמוע חוות דעת מאנשים שכבר התנסו בשירות של חברת מיזוג אויר, והחוויה שלהם היא זו שיכולה להעיד גם על החוויה שאותה אנחנו עומדים לקבל באופן אישי.

ברגע שתוכלו לקבל המלצות חיוביות על חברת מיזוג אויר, ככה תוכלו לדעת שיש לה לקוחות מרוצים, ולצפות לחווית שירות נהדרת ולמוצר מעולה. לעומת זאת, חברת מיזוג אויר שלא כל כך מקבלת חוות דעת חיוביות, היא חברה שלא כדאי לעשות איתה דרך.

2. וותק וניסיון בשוק – חברת מיזוג אויר צריכה להיות חברה שיודעת מה היא עושה, ושיש לה מספיק ניסיון על מנת לייעץ, להתאים, לתכנן ולהתקין עבורכם את מערכת מיזוג האויר. ברגע שמדובר על חברה חדשה, סביר להניח שאת הטעויות הראשונות שלה היא תעשה על חשבון הגב שלכם, וחבל. לעומת זאת, חברת מיזוג אויר שפועלת כבר עשרות שנים בשוק המיזוג, היא חברה שכבר למדה מהטעויות שלה, שיפרה את השירות שלה, ויכולה להעניק היום ללקוחותיה שירות לא פחות ממושלם.

3. אדיבות וסבלנות – כי בלעדיהן הסיפור הזה אבוד מראש – ברגע שאתם בוחרים בחברת מיזוג אויר, אתם רוצים לקבל שירות מצוין. השירות הזה בא לידי ביטוי באדיבות ובסבלנות. אתם צריכים להרגיש לאורך כל ההליך שאתם יכולים לשאול כל שאלה, להציע כל רעיון, ולקבל הסברים מדויקים על כל שלב ושלב בדרך. חברת מיזוג אויר שלא מקפידה על שני העקרונות האלו, היא חברה שממש לא כדאי "לעשות איתה עסקים", כי אולי המוצר יהיה מצוין, אבל הדרך תהיה רצופה בעוגמת נפש ובתסכול גדול, ובינינו – זה ממש לא שווה את זה.

חברת מיזוג אוויר

4. מחירים הוגנים הם בסיס העניין – כל חברת מיזוג אויר מחזיקה במחירון משלה, אולם המחירון הזה צריך להיות הוגן והגיוני ביחס לשוק. יש לא מעט חברות שיוכלו להציע לכם את אותו השירות כמו חברות אחרות, אך במחיר מופקע שממש לא מצדיק את עצמו. לעומת אותן חברות, קיימות גם לא מעט חברות שיוכלו להציע לכם את אותו השירות, אולם במחיר נמוך יותר בצורה משמעותית מהמחירים המקובלים בשוק. שתי הסיטואציות האלו אמורות לעורר חשד מסוים, שכן גם מחיר גבוה מדי וגם מחיר נמוך מדי מעידים על חוסר אמינות וחוסר מקצועיות. חפשו חברת מיזוג אויר שמחיריה משקפים את העבודה בצורה הולמת.

5. הליך המכירה של חברת מיזוג אויר הוא משמעותי ביותר – אם תחשבו על זה רגע, אנחנו מקבלים לפחות שיחה אחת ביום מטעם נציג שמנסה למכור לנו משהו. לפעמים הדבר שהוא מציע לנו אכן מעניין אותנו, אך לפעמים ממש לא ואנחנו שמחים לנתק את השיחה. ברגע שאתם פונים לחברת מיזוג אויר, ברור מהו הצורך שלכם – מערכת מיזוג. חלק מהחברות יקבלו את הצורך הזה כפי שהוא, אולם חלק מהן ינסו להציע לכם עוד ועוד מוצרים, על אף שאין לכם שום צורך בהם. המוצרים האלו עולים כסף, כמובן, והרבה. אז מה התוצאה שמתקבלת בסופו של דבר? ובכן, הוצאה של עשרות אלפי שקלים, עבור מוצרים שבכלל אין לכם צורך בהם.

הליך המכירה של חברת מיזוג אויר מעיד הרבה על ההתנהלות של החברה, ולכן אם אתם שמים לב שמדובר בחברה שמנסה לסחוט מכם כמה שיותר כסף – זה הזמן לברוח. לעומת זאת, חברת מיזוג אויר שעונה בדיוק על הצרכים שלכם, ולא מנסה לתחמן אתכם בדרכים כאלו ואחרות, היא חברה שכדאי לבחור בה ולעבוד איתה. צרו קשר לפרטים נוספים!

חברת מיזוג אוויר – הכירו את נפלאות המיזוג

 

אז אחרי כל הטיפים הנהדרים שכתבנו לכם כאן למעלה, אנחנו שמחים להציג לכם אותנו! אנחנו נפלאות המיזוג – חברת מיזוג אויר מהמקצועיות, הותיקות, המנוסות, הבולטות והמומלצות ביותר בארץ. אנחנו פועלים בשוק המיזוג כבר למעלה מ-20 שנים, וצברנו את הניסיון שלנו בעבודה עם אלפי לקוחות שונים ברחבי הארץ.

אנחנו בנפלאות המיזוג מאמינים שאתם יודעים בדיוק מה אתם צריכים, ונמצאים כאן עבורכם על מנת להשיג את זה בצורה מצוינת – לא פחות ולא יותר.

אנחנו מחזיקים בצוות אמין ומקצועי

כל אחד ואחד מחברי הצוות שלנו עבר הכשרה מקצועית, ומחזיק בכלל הידע והכלים הדרושים לו על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אנחנו לא מתפשרים על מקצועיות, ולכן כל איש צוות שלנו – מהמתכנן, דרך היועץ ועד המתקין – יעניק לכם את השירות המקצועי ביותר לאורך הדרך.

אנחנו מעניקים 7 שנות אחריות על ההתקנה שלנו

אנחנו מאמינים שחברת מיזוג אויר שמכבדת את עצמה, יודעת לא רק לקחת אלא גם לתת. ברגע שאתם בוחרים בנו לשם התקנת מערכת המיזוג שלכם, אתם מקבלים מאיתנו 7 שנות אחריות על ההתקנה שלנו. את האחריות שלנו תוכלו לממש בכל תקלה, במידה ותתרחש כזו, במערכת המיזוג שנתקין, וכמובן שצוות הנציגים שלנו יעמוד לרשותכם לקבלת שירות בכל רגע ועבור כל בעיה.

מבינים מה אתם צריכים ומתאימים לכם פתרון

אנחנו בנפלאות המיזוג לא מנסים למכור לכם שום מוצר שאין לכם בו צורך, וממש לא שמים לנו למטרה להרוויח מכם כמה שיותר כסף. אנחנו מאמינים שכל לקוח יודע מה הוא צריך, פשוט אין לו את הכלים להגיע לכדי הפתרון. היות והפתרון נמצא אצלנו, אנחנו מתכוונים להעניק לכם אותו בצורה מקצועית, ומבלי לשחק משחקים מיותרים.

צרו איתנו קשר – אנחנו בדרך!

יש מוצרים שאתם פשוט לא צריכים, ואנחנו לא מחפשים למכור לכם אותם – עולם המיזוג מביא איתו לא מעט מוצרים נלווים, שחלק מחברות המיזוג ינסו "לדחוף" לכם אותם. אנחנו מסתכלים על כל לקוח בצורה אינדיווידואלית, על מנת שנוכל להתאים לו באופן אישי את השירות שלו הוא זקוק. אם אנחנו מזהים שלקוח מסוים לא זקוק לשירות או מוצר מסוים שקיים אצלנו – אנחנו פשוט לא מציעים לו אותו. אין לנו שום אינטרס "להרוויח" על הלקוחות שלנו יותר ממה שמגיע לנו, כך שעל נושא האמינות שלנו אתם יכולים לסמן וי גדול מבחינתכם.

זמינים בטלפון 054-5308341 וגם בוואטסאפ

× וואטסאפ